Agjensi Pronash Isidori

Apartament 2 Dhoma 1 Kuzhine dhe garazhd

premium properties

Specifikat kryesore

qyteti

zona

120m²

Siperfaqja

2

Dhoma

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
120
2

Komoditete

Banimi
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Me administrim
Pamje panoramike

Përshkrimi

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?