Agjensi Pronash Isidori

Apartament 2+1 në shitje te Juridiku

premium properties

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Bllokut

zona

95m²

Siperfaqja

2

Dhoma

TR 001 A2 IK

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Bllokut
95
2
TR 001 A2 IK

Komoditete

Banimi
Mobilimi
Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Me administrim
Pamje panoramike

Përshkrimi

Pranë zonës së bllokut në qendër të Tiranës, tek Fakulteti i Drejtësisë (Juridiku) ofrohet për shitje një apartament me strukturë dy dhoma dhe një guzhinë. Sipërfaqja bruto e apartamentit është 95 m2 dhe sipërfaqja neto (hipotekore) është 85m2. Apartamenti është i paisur me certifikatë pronësie dhe ndodhet në katin e 4 (katërt) të godinës. Eshtë i organizuar me 2 dhoma gjumi, një ambjent ndenjeje dhe ngrënie si edhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në zonën e referencës 5/1, ku cmimi i shtijes është 190 000 lekë (të reja) për m2 Oferta aktuale për shitjen e tij është 160 000 euro i diskutueshëm.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?