Agjensi Pronash Isidori

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Astiri

zona

60m²

Siperfaqja

1

Dhoma

TR201AL

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Astiri
60
1
TR201AL

Komoditete

Banimi
Mobilimi
Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Me administrim
Pamje panoramike

Përshkrimi

Prona ka pamje nga lana dhe ofron qetesi Ka afer qendra tregtare Ka parket dhe eshte e mobiluar Ka probleme me lageshtine ne zonen verilindore Nuk ka ballkon por ka fasade xhami
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?