Agjensi Pronash Isidori

Specifikat kryesore

Sarandë

qyteti

Qendër

zona

99m²

Siperfaqja

2

Dhoma

SR 002 A2 IK

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Sarandë
Qendër
99
2
SR 002 A2 IK

Komoditete

Banimi
Mobilimi
Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Me administrim
Pamje panoramike

Përshkrimi

Apartament 2+1 për shitje në Sarandë Në qyetetin e Sarandës me një pamje fantastike të bregdetit të mrekullueshëm të Jugut të Shqipërisë, ofrohet për shitje një apartament me sipërfaqe 99 m2. Me një strukturë 2+1 apartamenti është I organizuar me dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjieje me kuzhinë, dy banja dhe një ballkon me pamje nga deti. Apartamenti është vetëm 5 minuta larg ecje në këmb nga plazhi dhe qendra e qytetit. Shitet në gjendje të mobiluar me çmimin 110 000 Euro. Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në numrin: Tel. 0676344466
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?