Agjensi Pronash Isidori

Jepet me qira 1+1 te liqeni i thatë

premium properties
Me qira € 350 në muaj

Specifikat kryesore

Tiranë

qyteti

Liqeni i thatë

zona

65m²

Siperfaqja

1

Dhoma

TR 001 AR1 IK

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tiranë
Liqeni i thatë
65
1
TR 001 AR1 IK

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Në zonën e liqenit të thatë, mjaft e preferuar për qetësinë, shërbimet dhe afërsinë me parkun e madh të liqenit artificial, ofrohet për qira një apartament me strukturë 1+1 Apartamenti është ndërtim i ri dhe i sapo mobiluar, ndodhet në katin e dytë të godinës. Në qetësi dhe ajër të pastër. Cmimi: 350 euro / muaj Për më shumë informacion ose kontakt përmes watsapp kontaktoni në: Tel. 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?