Agjensi Pronash Isidori

Jepet me qira apartament i mirëinvestuar 2+1 te kompleksi i Vizionit ne Don Bosko

premium properties
Me qira € 600 në muaj

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Don Bosko

zona

118m²

Siperfaqja

2

Dhoma

D01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Don Bosko
118
2
D01

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 kati 6 me sip.118 m2 me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi: 600 euro / muaj Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi Tel. 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?