Agjensi Pronash Isidori

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 prane Ring Center

premium properties
Me qira € 600 në muaj

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Zogu i zi

zona

103m²

Siperfaqja

2

Dhoma

Z.z. 01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Zogu i zi
103
2
Z.z. 01

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

——————————————————————— 📐Me sip totale 103 m2, ne nje ndertim te vitit 2020. Ndodhet ne katin 2 me ashensor. 🛋Organizohet me korridor hyres, sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet. ✅Eshte me investim luksoz nga vete pronari, qe nga dyshemeja, instalimet, kuzhina dhe paisjet elektroshtepiaket cilesore, sistem kondicionimi per gjithe apartamentin, hidrosanitare te reja etj. Investimi i komoditetit nga pronari eshte mbi 40 mije euro👌. ☀Orientim Jug Lindje. Pallati eshte me parkim nen tokesor dhe nje post eshte per klientin. Ndodhet ne pozicion qe po zhvillohet se tepermi dhe ne nje kompleks me siguri maksimale. Per nje vizite ne prone me kontaktoni!
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?