Agjensi Pronash Isidori

Shitet 1+1 me sip.70 m2 per 55.000 euro te Fakulteti i Mjekesise

premium properties
€ 55000 EUR

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Rr. Dibres

zona

70m²

Siperfaqja

1

Dhoma

Sh 5

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Rr. Dibres
70
1
Sh 5

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e parë të godinës dhe oborr i cili është personal, krijon një hapësirë të njëjtë me një shtëpi përdhese apo vilë private. Kjo hapesire eshte ne perdorim dhe shfrytezim personal vetem te apartamentit. Çmimi: 55.000 euro i diskutueshem Për personat e interesuar, ekziston edhe mundesia e shkembimit me nje prone tjeter Rr. Dibres pas F. Mjekesise 2 ballkone nga lindja kati I pare me oborr personal edhe ta nedrroj shtepin por te pamobiluar 1+1, 1+1 dhe pronari e ka bere qe duket si 2+1 ,pjesen e gatimit dhe te ndenjjes I ka te ndare Mmentalisht eshte e dhene me qira 25 000 lek ne muaj Tel. 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?