Agjensi Pronash Isidori

Shitet 1+1 në Laprakë në pozicion të favorshëm për banim ose për biznes

premium properties
€ 65000 EUR

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Laprake

zona

75m²

Siperfaqja

1

Dhoma

L03

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Laprake
75
1
L03

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Ndodhet në katin 7 në pallat me ashensor. E mobiluar me të gjitha pajisjet. Pallati është me ashensor dhe ndodhet ngjitur me Pro Credit Bank. Ka pozicionim të shkëlqyer solar me pamje nga rruga kryesore.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?