Agjensi Pronash Isidori

Shitet 2+1 ne Fier per 40.000 euro

premium properties
€ 40000 EUR

Specifikat kryesore

Fier

qyteti

Perballe karburant Cimi

zona

72m²

Siperfaqja

2

Dhoma

F 02

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Fier
Perballe karburant Cimi
72
2
F 02

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Apartamenti me siç.72 m2 eshte rinovuar dhe shitet i mobiluar. Adresa: Perballë karburant “Cimi” Tel. 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?