Agjensi Pronash Isidori

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Don Bosko

premium properties
€ 85000 EUR

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Don Bosko

zona

89m²

Siperfaqja

2

Dhoma

D 01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Don Bosko
89
2
D 01

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

🏠Apartament 2+1 ne shitje Don Bosko. 📌Don Bosko. 💶85. 000 euro bosh ose 90.000 euro i mobiluar ——————————————————————— 💥Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko. 📐Me sip totale 89 m2, ne nje ndertim te vitit 2020. Ndodhet ne katin e 8, me 2 ashensore. 🛋Organizohet me korridor hyres, sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete. ✅Eshte me investim nga vete pronari, qe nga dyshemeja, instalimet, kuzhina dhe paisjet elektroshtepiaket cilesore, sistem kondicionimi per gjithe apartamentin, hidrosanitare te reja etj. Investimi nga pronari eshte mbi 20 mije euro👌. ☀Orientim Jug Lindje. Pallati eshte me termoizolim,8 katesh me 4 hyrje ne kat, ku kati 1 jane sherbime, parkim nen tokesor. Ndodhet ne pozicion qe po zhvillohet se tepermi vitet e fundit. 📜Me kontrate sipermarrje, ( pallati sapo ka perfunduar se shpejti pritet dalja e hipotekes). 💶 Bosh shitet 85,000 euro, ku lihet kuzhina, abazhure dhe paisje te palevizshme. Me mobilim shitet 90.000 euro. Per nje vizite ne prone me kontaktoni! ✅ Kontakto 📲067 63 444 66 👨🏻‍💼Isidor Koti
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?