Agjensi Pronash Isidori

Shitet apartament 3+1 perballe me Spitalin Gjerman

premium properties
€ 250000 EUR

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

zona

165m²

Siperfaqja

3

Dhoma

K01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
165
3
K01

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Pamobiluar
Kondicioner
Pa Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Shitet Apartament 3 +1, tek Tirana Garden Building. Siperfaqja totale e Apartamentit eshte 165 m2 + dy poste parkimi m çmim total 260 mije euro. Apartamenti ofron pamje fantastike në katin 9 me pamje solare perballe me Spitalin Gjerman. Garden Building eshte projekti me i ri elitar shume prane qendres se Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara edhe me te kerkuara te Tiranes. Garden Building do te jete objekti i pare ne Tirane qe do te ofroj 862 m2 gjelberim, nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke. Aktualisht eshte ne faze suvatimi.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?