Notice: Undefined offset: 0 in /home2/pammstudio/public_html/isidori.al/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/acf/tags/acf-gallery.php on line 36

Notice: Undefined offset: 1 in /home2/pammstudio/public_html/isidori.al/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/acf/tags/acf-gallery.php on line 36

Notice: Undefined offset: 0 in /home2/pammstudio/public_html/isidori.al/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/acf/tags/acf-gallery.php on line 36

Notice: Undefined offset: 1 in /home2/pammstudio/public_html/isidori.al/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/acf/tags/acf-gallery.php on line 36

Agjensi Pronash Isidori

Shitet apartament i mobiluar 2+1 te ish-Ekspozita me cmim okazion 1000 euro/m2

premium properties
€ 133000 EUR

Specifikat kryesore

Tirana

qyteti

Ish - Ekspozita

zona

118m²

Siperfaqja

2

Dhoma

002

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirana
Ish - Ekspozita
118
2
002

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Apartamenti eshte i mobiluar me të gjitha orenditë. Ka sipërfaqe të konsiderueshme 118 m2 në hipotekë dhe me të përbashkëtat 12 m2 e bën çmimin 1000 euro / m2, çmim okazional për zonen. Është i porsavleresuar sipas ligjeve dhe rregullave hipotekore.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?