Agjensi Pronash Isidori

Shitet apartament luksoz prane liqenit te Tiranes me cmim poshte tregut 1300 euro/m2

premium properties
€ 195000 EUR

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Bllok

zona

155m²

Siperfaqja

3

Dhoma

B 01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Bllok
155
3
B 01

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Detajet e Shtepise: Adresa: Kati i fundit i nje pallat 9 katesh rr.Margarita Tutulani prane me shkollen “Petro Nini Luarasi” 3 Dhoma gjumi 1 Sallon ndenje 1 Kuzhine 2 Banjo 2 Ballkone Pershkrim: Dyshemeja shtruar me shtrese hidrotermike dhe me laminat AC5 imitim druri, Kuzhina: Frigorifer, Lavaman me grires, Lavastovilje, Furre me pianure, bango laminam, dhe dollape kleafi, zgare ne ballkon. Dhoma e ndenjes me kend ndenje, oxhak me xham me veshje laminam dhe mobilje kleafi. Masterbed eshte e arreduar me krevat, dollap, portmonto, dhe garderobe. 2 dhoma gjumi me krevat, dollape kleafi, rafte, tavolina pune/studjimi, Korridori ka 2 dollape dhe larese/tharese rrobash 2 Banjo te kompletura me kabina dushi. Lidhje elektrike tre fazor, Panele diellore, dhe depozite uji personale me pompe personale, dhe sistem gati per te montuar chiller. Ballkonet jane te mbuluar me strehe druri, pajisur me cezem te jashtme.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?