Agjensi Pronash Isidori

Shitet hotel në Pogradec pranë liqenit

premium properties
€ 520000 EUR

Specifikat kryesore

Pogradec

qyteti

Liqeni

zona

Siperfaqja

14

Dhoma

L01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Pogradec
Liqeni
14
L01

Komoditete

Banimi
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Shitet hotel në Pogradec Kapaciteti 50 persona 14 dhoma 2 apartamente Bar restorant 120 karrige Plazh privat me bar dhe shezllona Sistem ngrohje me gaz dhe dru kaldaja qendrore Dy oxhare me dru Gjenerator Parking 100 metra larg liqenit Cmimi: 520.000 euro Tel. 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?