Agjensi Pronash Isidori

Shitet ndertese (banim dhe biznes) ne Divjake

premium properties
€ 400000 EUR

Specifikat kryesore

Divjake

qyteti

Lushnje

zona

250m²

Siperfaqja

8

Dhoma

Ko.06

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Divjake
Lushnje
250
8
Ko.06

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

INVESTO SOT…fito sa per gjithe jeten! Shitet vile me biznes ne Divjake. Biznesi perbehet nga nje fabrike birre + restorant Nje mundesi e shkelqyer per te jetuar qete dhe per te pasur biznes te kenaqshem familjar. Cmimi: 400.000 euro Per detaje: Tel. 0676344466
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?