Agjensi Pronash Isidori

Shitet shtëpi private me hipotekë në Laprakë me pozicion dhe çmim të favorshëm

premium properties
€ 180000 EUR

Specifikat kryesore

Tirana

qyteti

Lapraka

zona

163m²

Siperfaqja

3

Dhoma

P01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirana
Lapraka
163
3
P01

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Shtëpia private ndodhet pranë Policisë së Migracionit ose pranë ish-Minibashkisë nr.11, një rrugicë larg Spitalit Ushtarak. Oeganizimi: 3 dhoma, korridor, tualet, oborr rreth 100 m2 dhe nje ambjent tjeter 32 m2 qe mund te perdoret per garazhd ose biznes privat. Shtëpia është e gjitha e hipotekuar dhe e mobiluar dhe me kushte të mira banimi.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?