Agjensi Pronash Isidori

Shitet truall me pamje nga deti në Sarandë

premium properties
€ 65000 EUR

Specifikat kryesore

Sarande

qyteti

Qytet

zona

Siperfaqja

Dhoma

Tr01

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Sarande
Qytet
Tr01

Komoditete

Banimi
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Rast i mirë për investim… SHITET Truall ndertimi ne qytetin e Sarandes. Trualli ndodhet ne zonen kadestrale 8642. Ne fotografine shoqeruese te lajmerimit vendndodhja e truallit eshte shenuar me PIKE te KUQE. Per sqarim, ndodhet ne mes te hapsires midis Antenave te telefonise celulare qe ndodhen ne lartesine e Metoqit dhe rrethrrotullimit tek rrapi historik ne hyrje te rruges per tek ish-hotel turizmi i Sarandes. Trualli ka dalje direkt ne rruge dhe eshte me pamje 100% nga deti. Me certifikate pronesie e dokumenta te rregullta. Cmimi eshte i diskutueshem: 65.000 euro Telefono Agjensi Pronash Isidori MOB: 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?