Agjensi Pronash Isidori

Shitet vile 2-kateshe ne Dhermi me pamje nga deti

premium properties
€ 370000 EUR

Specifikat kryesore

Vlore

qyteti

Dhermi

zona

350m²

Siperfaqja

5

Dhoma

Ba 08

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Vlore
Dhermi
350
5
Ba 08

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Shitet vile 2 kateshe ne Dhermi 🏡Shitet vile me sip. 163 m2 kati dhe 700 m2 toke e mbjelle me peme. 💶Cmimi: 370,000 € (i diskutueshem) 📌Vendndodhja: Dhermi 📐Siperfaqe: 163 m2 kati 1 me 3 dhoma 🛋Siperfaqe: 163 m2 kati 2 me 2 dhoma 🍽Kuzhine 👀Ballkon 🛁Tualet ( me dritare) 📜Hipoteke ☀️Orientimi Jug-Lindje ❄️I mobiluar ⭕️Vila shitet e mobiluar sic eshte per arsye familjare. ☎️ Kontakto tani ne nr: 0676344466 (whats app) per me shume hollesi rreth kesaj mundesie te shkelqyer per banim ose biznes. www.isidori.al – Vula e korrektesise
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?