Agjensi Pronash Isidori

Shitet vilë për banim dhe biznes në Don Bosko

premium properties
€ 700000 EUR

Specifikat kryesore

Tirane

qyteti

Don Bosko

zona

530m²

Siperfaqja

3

Dhoma

I05

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirane
Don Bosko
530
3
I05

Komoditete

Banimi
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

SHESIM VILË 3-KATËSHE, DON BOSKO. Vila ndodhet buzë rruge në një nga zonat më të preferuara në kryeqytet, në Don Bosko. Sipërfaqe trualli prej 530 m² . Sipërfaqe ndërtimi prej 296,4 m². Organizuar si vijon: – Kati i parë: Ka një sipërfaqe prej 120 m², i cili aktualisht shfrytëzohet si ambient komercial. – Kati i dytë & i tretë: Kanë një sipërfaqe prej 145 m² secili. Organizohen në ambient i brendshëm i banimit, i ndarë në 3 dhoma gjumi , kuzhinë dhe një tualet për kat + verandë e bollshme. Në oborrin e vilës ndodhet dhe një dyqan buzë rruge me një siërfaqe prej 40 m². Cilësime të tjera të vilës: Vila ofrohet e sapoinvestuar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Investimet në pronë: me termoizolim, punime të brendshme me gips dhe shtruar me parket dhe dopio çati. Vendodhja e kësaj prone ofron të gjitha facilitetet për një jetesë mjaft komode. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni! 📲+355676344466
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?