Agjensi Pronash Isidori

Vilë me qira pranë vilave gjermane

premium properties
Me qira € 1700 në muaj

Specifikat kryesore

Tiranë

qyteti

Sauk

zona

600m²

Siperfaqja

6

Dhoma

TR 001 VR IK

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tiranë
Sauk
600
6
TR 001 VR IK

Komoditete

Banimi
E Banuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

TR 001 VR IK PER QIRA / FOR RENT Banesa ndodhet mbi Vilat Gjermane me pamje fantastike, në rrugën Fuat Toptani mbi Q.S. Sipërfaqa e godinës përfshin një hapsirë 600 m2 ndërtim, Kati përdhe i përshtatshëm për klinikë zyra etj, kati dytë dhe tretë, banim dhe kati 4 përshtatet sipas rastit. Oborr dhe kopësht të sistemuar,ujë drita 24 orë me linja në vete. Qeraja 1700 euro. Për më shumë informacion ose kontakt përmes watsapp kontaktoni në: Tel. 0676344466 (whats app.)
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?