Agjensi Pronash Isidori

Vilë me qira te Komuna e Parisit

premium properties
Me qira € 1500 në muaj

Specifikat kryesore

Tirana

qyteti

Komuna e Parisit

zona

420m²

Siperfaqja

6

Dhoma

V07

Property ID

Qyteti :
Zona :
Siperfaqja :
Dhoma :
ID :
Tirana
Komuna e Parisit
420
6
V07

Komoditete

Banimi
E Pabanuar
Mobilimi
E Mobiluar
Kondicioner
Me Kondicioner
Ngrohje qëndrore
Po
Me administrim
Po
Pamje panoramike
Po

Përshkrimi

Vila është bosh dhe jepet me qira për banim ose biznes.
×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?