Agjensi Pronash Isidori

Feedzy RSS

Here are shown properties from realtors.al

 • Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zologjik ne katin e dyte te nje pallati te ri me shensor.Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. The post Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

  Shitet apartament 3+1 tek rezidenca Kodra e Diellit 2 Apartamenti ndodhet brenda ambjenteve te rezindenca Kodra e Diellit 2. Eshtë i organizuar nga ambienti i ndenjes dhe gatimit tre dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar. The post Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2 appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament i ri zona Kopështit Zoologjik

  Pranë kopështit zoologjik ofrohet në shitje apartament i ri i pabanuar. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, të ndërtuar vitet e fundit. Pallati është me ashensor dhe nën administrim, apartamenti ka punime ekstra dhe rifinitura cilesore. Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit,  dy dhomat e gjumi, një tualet dhe The post Apartament i ri zona Kopështit Zoologjik appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 2+1 pranë gjykates, Durrës

  Përshkrimi i pronës 🏘Shitet apartament 2+1 me ballkon, prane Gjykates, Durres 👉Apartamenti eshte me siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses. 📌 Me Ballkon 📌E mobiluar 📌Me Ashensor 📌Garazh 💶Cmimi: 115 000 Euro Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju mirepresim! The post Apartament 2+1 pranë gjykates, Durrës appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 2+1 në shitje, Vollga, Durrës

  Përshkrimi i pronës 🏘Shitet apartament 2+1 ne Vollga Durres🌊 👉Apartamenti eshte me siperfaqe 136 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nderteses 👉E mobiluar me stil modern 👉Me Ballkon 👉2 banjo 👉Me ashensor 💶Cmimi: 150 000 Euro Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 The post Apartament 2+1 në shitje, Vollga, Durrës appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i ri

  Shitet apartament 2+1 tek Pazari i ri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me administrim. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me anshensor me karte. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe shitet bosh. Eshte i pabanuar ndonjehere por eshte i dhene me qera per zyra. Ka nje siperfaqe prej The post Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i ri appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita

  Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti shitet i mobiluar me cmim okazion. Apartamenti ka nje siperfaqe 95.4 m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, aneks, ballkon dhe dhome gatimi e vecante. Apartamenti eshte shume mire i investuar, pasi eshte shtruar 100% me mermer dhe ka dritare te markes “Rehau”. Apartamenti ndodhen ne katin The post Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament në shitje 3+1 në Astir

  Apartament 3 + 1 në shitje Ofrohet për shitje një apartament me strukturë 3+1 i ndodhur në një nga zonat me prespektivë zhvillimi më të kërkuara për momentin. Apartament me hipotekë. Sipërfaqa hipotekore 170 m2. Pa përfshirë këtu sipërfaqet e përbashkëta dhe ato në përdorim personal. Apartament i rivlersuar në vlerën 125 mijë euro. Në The post Apartament në shitje 3+1 në Astir appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2.

  Durrës, Shitet Dupleks 2+2. Dupleksi ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues dhe shumë i fortë. Eshte i strukturuar ne nje kuzhine plus dhomen e ndenjes veç. 2 dhoma gjumi plus 1 dhomë gjumi dhe soxhorno në katin lart,2 WC .Ka nje orientim shume te favorshëm nga Lindja. Ballkoni me hapsirë të madhe The post Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2. appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Jepet me qira shtepi private

  Jepet me qira shtepi private e punuar totalisht me gure dhe dru, pozicionuar ne nje zone mjaft te qete, rrethuar nga gjelberim. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi, toilet dhe dhoma e ndenjes. Ka nje verande te rrethuar nga gjelberim. Ka nje mobilim shume cilesor, punuar e gjitha The post Jepet me qira shtepi private appeared first on Prona okazion për shitje.

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?