Agjensi Pronash Isidori

 • Shitet ambjent komercial ne Don Bosko

  Shitet ambjent komercial ne Don Bosko Sip.160 m2 Cmimi. 175.000 euro Adresa: Kompleksi ICE. The post Shitet ambjent komercial ne Don Bosko appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament me qira tek Myslym Shyri

  Jepet me qira ne M.Shyri 2+1 e pamobiluar kati 4 në pallat 5 katesh me çmim 33.000 leke / muaj The post Apartament me qira tek Myslym Shyri appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 2+1 qira i mobiluar

  Jepet me qira apartament 2+1 Apartamenti ndodhet tek nenkalimi i Kodres se Diellit, kati 5 teknik ne pallat te ri, prane palestres. Cmimi 38.000 leke/muaj Tel. 0676344466 (whats app.) The post Apartament 2+1 qira i mobiluar appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament 2+1 tek ish-ekspozita

  Apartamenti eshte i mobiluar me të gjitha orenditë. Ka sipërfaqe të konsiderueshme 118 m2 në hipotekë dhe me të përbashkëtat 12 m2 e bën çmimin 1000 euro / m2, çmim okazional për zonen. Është i porsavleresuar sipas ligjeve dhe rregullave hipotekore. The post Apartament 2+1 tek ish-ekspozita appeared first on Prona okazion për shitje.

 • Apartament me qira Don Bosko

  Apartamenti eshte i ri i sapondertuar. Ka mjaft hapesire dhe pamje panoramike The post Apartament me qira Don Bosko appeared first on Prona okazion për shitje.

Për më shume prona kliko ketu

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?