Agjensi Pronash Isidori

1+1 pranë qendrës

Ofrohet në SHITJE një apartament mer strukturë 1+1 shumë pranë Qendrës
Prane Qendres, 5 minuta ne kembe larg Pazarit te ri, shitet apartament 1+1.
Siperfaqja e apartamentit eshte 67 m2, me hipoteke dhe komplet i rikonstruktuar. E organizuar me 1 dhome gjumi, salloni,
guzhina e vecuar, korridor, i mobiluar

The post 1+1 pranë qendrës appeared first on Realtors Albania.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?