Agjensi Pronash Isidori

Apartament 1+1 rruga Dibrës

Ne rrugen e Dibres prane zones se spitaleve, Qendra Spitalore Nene Tereza ( QSUT ) shitet nje apartament, ndertim i ri, me siperfaqe hipotekore 70 m2.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka nje strukture 1+1, i perbere nga; sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet, si edhe dy ballkone te orientuara nga lindja.

Ne fakt menyra e organizimit te shtepise eshte me e ngjashme me nje strukture 2+1, pasi edhe hapesirat e ambjenteve jane te konsiderueshme

Duke qene se ndodhet ne katin e pare te godines, apartamenti ka edhe nje oborr personal i cili i krijon nje hapesire te njejte me nje shtepi apo vile private.

Kjo hapesire eshte ne perdorim dhe shfrytezim personal vetem te apartamentit.

Çmimi: 50.000 euro

Per personat e interesuar, ekziston edhe mundesia e shkembimit me nje prone tjeter

Rr. Dibres pas F. Mjekesise 2 ballkone nga lindja kati i pare, me oborr personal edhe ta nedrroj shtepin por te pamobiluar 1+1,
1+1 dhe pronari e ka bere qe duket si 2+1 ,pjesen e gatimit dhe te ndenjes i ka te ndare

The post Apartament 1+1 rruga Dibrës appeared first on Realtors Albania.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?