Agjensi Pronash Isidori

Apartament 2+1 tek ish-ekspozita

Apartamenti eshte i mobiluar me të gjitha orenditë. Ka sipërfaqe të konsiderueshme 118 m2 në hipotekë dhe me të përbashkëtat 12 m2 e bën çmimin 1000 euro / m2, çmim okazional për zonen. Është i porsavleresuar sipas ligjeve dhe rregullave hipotekore.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?