Agjensi Pronash Isidori

Banesë me tokë në periferi

Në rrethinat e Tiranës, në fshatin Prush buzë rrugës kryesore, ofrohet për shitjenjë banesë vilë me 4 kate.
Sipërfaqe totale e truallit 509 m2.
Me strukturë kati 1-garazh ose magazin 115m2.
kati 2 banim apartament me strukturë 2+1, me hyrje të veçantë1, tualet me dritare dhe verandë
kati 3 dhe 4 kanë formën dhe strukturën e një apartamenti duplex me sipërfaqe totale 138m2 secili kat. Përbërja e katit të 3-të: ambjente fjetje dhe kati i 4-t ambjente ndenje ditore. Janë 5 tualete në total.
Godina ndodhet buzë rrugës kryesore të fshatit Prush

The post Banesë me tokë në periferi appeared first on Realtors Albania.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?