Agjensi Pronash Isidori

Banesë me tokë truall

Përshkrimi i detajuar i pronës:

Pranë Qëndrës Botërore Bektashiane, ofrohet në shitje një banesë dhe toka.
Ndërtimi është shtëpi private me 3 kate.
Sip. totale 405 m2 me hipotek
Tokë truall 250.6 m2,
Kati 0 bodrum 57 m2
kati 1 banim 4 dhoma 1 tualet, verande ballore, sip. 167 m2
kt 2 181 m2, 4 dhoma, 2 korridore, 2 tualete. 1 tualet eshte tek nje dhome gjumi plus ballkon. Eshte e mobiluar. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet: 250.000 Euro
Prane zones se Ali Demit, shitet shtepi private me toke. Shtepia eshte 3 kateshe. Siperfaqja totale eshte 405 m2. Toke truall ka siperfaqen 250.6 m2. Kati 0, i cili eshte bodrum eshte 57 m2.
Kati pare banim ka siperfaqen 167 m2 dhe eshte i organizuar me 4 dhoma, te cilat 2 jane dhoma gjumi, salloni, guzhina, 1 tualet dhe verande ballore. Kati i 2-te eshte 181 m2, ku organizohet ne 3 dhoma gjumi, guzhina, salloni, 2 korridore dhe 2 tualete. Nje nga dhomat e gjumit ka tualetin e saj dhe ballkonin ne vecanti. Shtepia eshte e mobiluar. E gjithe prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet e ben jetesen shume me te qete, larg zhurmes dhe smogut qe ofron qyteti.
Shitet: 250.000 Euro
Per nje vizite ne prone e me shume detaje na kontaktoni ne:
Nr. cel. 067 308 7777

The post Banesë me tokë truall appeared first on Realtors Albania.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?