Agjensi Pronash Isidori

Agjencia jone kerkon bashkepunetore ne tregun imobiliar

www.isidori.al

  • Te pelqen industria imobiliare?
  • Deshiron te kesh sukses Financiar?
  • Je ambicioz dhe kembengules?
  • Kerkon nje strehe me infrastrukture te ngritur dhe kontakte e mundesi te shumta?

Nese i pergjigjesh PO te treja pyetjeve ky njoftim eshte per ty.

Agjensi Pronash Isidori eshte ne kerkim te individeve te veçante qe deshirojne te ushtrojne profesionin e Agjentit Imobiliar.

Puna ka bonuse te shumta.

Industria Imobiliare eshte ne rritje te shpejte dhe ka nevoje per profesioniste te vertete qe ofrojne sherbim cilesor dhe kujdesen per klientet pertej pritshmerive te tyre.

Prane Agjensise sone ti do te marresh njohurite me te avancuara ne Prezantim, Komunikim dhe Negocim. Aftesite qe do te fitosh ketu do te sherbejne jo vetem ne pune por edhe ne jete.

Ti do te kesh portofolin tend te pronave. Ajo qe kerkohet prej teje eshte marrja e te dhenave te sakta te pronave, komunikimi i rregullt me pronaret dhe prezantimi tek bleresit potenciale.

Dergo CV-ne tende sa me pare dhe perfito nga kjo mundesi e rralle punesimi!

Puno pa orar! Behu pjese e nje ekipi ku te gjithe punojne per vete dhe per njeri-tjetrin!

Tel. 0676344466 (whats app.)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?