Agjensi Pronash Isidori

Banimi

Prona për banim

Shitet apartament luksoz prane liqenit te Tiranes me cmim poshte tregut 1300 euro/m2

Detajet e Shtepise:3 Dhoma gjumi1 Sallon ndenje1 Kuzhine2 Banjo2 BallkonePershkrim:Dyshemeja shtruar me shtrese hidrotermike dhe me laminat AC5 imitim druri,Kuzhina: Frigorifer, Lavaman me grires, Lavastovilje, Furre me pianure, bango laminam, dhe dollape kleafi, zgare ne ballkon.Dhoma e ndenjes me kend ndenje, oxhak me xham me veshje laminam dhe mobilje kleafi.Masterbed eshte e arreduar me krevat,

Shitet apartament luksoz prane liqenit te Tiranes me cmim poshte tregut 1300 euro/m2 Read More »

×

Përshëndetje!

Kliko më poshtë per te komunikuar me WhatsApp ose dërgoni email në isidor.koti@realtors.al

× Si mund t'ju ndihmoj?